Zakład Krawiecki Jarosław Konaszewski Gdańsk Gdynia

JAROSŁAW KONASZEWSKI - STYL I ELEGANCJA

Od ponad dwudziestu lat w wolnej i demokratycznej Polsce swobodnie możemy śledzić poczynania kreatorów mody, podpatrując przy tym tajemnice nienagannego wizerunku. W tym czasie wiele wydarzyło się w moim zawodowym życiu, gdzie poszukiwanie własnego miejsca zahaczało o różne marzenia i wizje. Mam za sobą wiele życiowych przymiarek, które dzięki odwadze i sprzyjającym okolicznościom stawiały mnie w kolejnych, czasem zupełnie nowych miejscach. Chętnie dzielę się tymi historiami, gdy przychodzi mi wygłosić wykład na temat kierunków mody w określonych kręgach, np. świata mediów, kultury czy biznesu.

Nasi klienci są ekspertami w swoich dziedzinach, my jesteśmy ekspertem w zakresie sztuki krawieckiej. Zaufanie jest niezbędnym elementem naszych wzajemnych relacji. Klient przekraczający próg naszego salonu może się spodziewać, ze jego dotychczasowy styl zostanie piramidalnie odmieniony. Zrobimy wszystko, aby wydobyć atuty i sprawimy, że zmianie ulegnie nie tylko jego dotychczasowy wygląd, ale poprawi się również samopoczucie, które - jak dobrze wiemy - przyczynia się do skuteczności w każdym obszarze życia. Sprawia nam radość, gdy klient pozostaje z nami na dłużej, stając się naszym stałym nabywcą. Cały nasz zespół, dzień po dniu z równym zaangażowaniem, realizuje kolejne zadania, których celem jest styl i elegancja każdego naszego klienta.

Chociaż dobrze wiemy, że nie szata zdobi człowieka, bowiem dobro, inteligencja czy wrażliwość znajdują się pod powłoką, to jednak staropolskie powiedzenie „Jak cię widzą, tak cię piszą” doskonale oddaje ponadczasowe realia. Chcemy czy nie chcemy, wygląd człowieka bardzo waży na ocenie, którą wydają mu inni ludzie. Patrząc na prezentowany przez kogoś styl domyślamy się, z kim mamy do czynienia. Takie są właśnie realia. Dlatego warto zajrzeć do naszego salonu, aby przekonać się, że niezależnie od pozytywnego nastroju, można poczuć się jeszcze lepiej odkrywając nieznane dotychczas osobiste możliwości wizerunkowe.

Mam nadzieję, że nikogo nie dotknę mówiąc, iż częścią moich zasad jest bycie w opozycji do bylejakości. Dlatego chętnie dzielę się wiedzą, a czasem nawet wykonuję pewne modowe eksperymenty. Do takich zaliczam swoją obecność podczas rewii Międzynarodowych Wyścigów Konnych w Sopocie w 2011 roku. Szacunek do długoletniej tradycji gonitw hipicznych zobowiązał mnie do wystąpienia w cylindrze i surducie. Byłem wprawdzie odosobniony w tym stylu, ale wierzę, że któregoś dnia to się zmieni…

Zgadzam się z opinią, iż moda przemija. Stałą wartością jest styl. Jest on częścią nas, dlatego jeśli współgra z naszym wnętrzem, osobowością, typem wrażliwości, a także z realizowaną przez nas rolą społeczną – wówczas można mówić o harmonii.

Z zaciekawieniem patrzę na krawieckie próby amatorów, nie odwracam się od obcych mi stylów w modzie, ale bezwarunkowo hołduję swojej wierności wobec smaku i szyku. Dokładam starań, aby ostateczny efekt naszej pracy był perfekcyjny, naznaczony stylem i elegancją.

Zapraszam do korzystania z naszej oferty opartej na doskonałej jakości materiałach, wypróbowanych wzorach i nieustannie rozwijanej wiedzy z zakresu sztuki krawieckiej na mistrzowskim poziomie. Garnitury na miarę to specjalność mojej marki. Zachęcam do kontaktu – Jarosław Konaszewski Zakład Krawiecki, Gdynia, ul. Pułaskiego 9/Świętojańska 11 lub Gdańsk Oliwa, ul. Stary Rynek Oliwski 5.